İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Telefon & Tablet
 3. ZenFone 2 4GB vs. Galaxy S5 vs. G3 Teknik Özellikler Kıyaslaması

ZenFone 2 4GB vs. Galaxy S5 vs. G3 Teknik Özellikler Kıyaslaması

zenfone-2-galaxy-s5-g3

ASUS, CES 2015 fuarında dünyanın ilk 4GB belleğine sahip akıllı telefonunu duyurmuştu. Sadece 4GB belleğe sahip oluşuyla değil, yüksek teknik özellikleri oldukça uygun fiyata sunmasıyla adından çokça söz ettirmişti. Birçok amiral gemisiyle kıyaslaması merak edilen ZenFone 2’nin 4GB’lık en üst seviye modelini Samsung Galaxy S5 ve LG G3 ile kıyasladık ve merak edilenleri ortaya koyduk.

ZenFone 2’nin bilindiği üzere 2.33 Ghz 4 çekirdekli 64-bit Intel işlemciye, 13 MP PixelMaser kameraya, 5.5″ Full HD IPS LCD ekrana, 4GB belleğe ve 3000 mAh kapasiteli pile sahip. Bakalım diğer iki amiral gemisiyle arasındaki kıyaslamalara:

[table id=26 /]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (6)

 1. rambo_ft_avatar
  5 sene önce

  Teşekkürler güzel bir güncelleme olmuş, sizce de Asus Zenfone 2’yi LG G4 ve S6’yla karşılaştırmak gerekmez mi? Sizin görüşünüz nedir?

 2. rambo_ft_avatar

  ya imza kapanyasımı yapsak sesimizi duysalar artık bekliye bekliye bi hal olduk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.