1. Ana Sayfa
 2. Telefon & Tablet
 3. Zenfone 2 Pil Tecrübesi | Pil Nasıl Gidiyor?

Zenfone 2 Pil Tecrübesi | Pil Nasıl Gidiyor?


Tayvanlı web sitesinin Zenfone 2 için paylaştığı pil tecrübesini sizlere aktarıyoruz. Zenfone 2, 3000 mAh pil ile donatılmış, eğer hızlı şarj etkinleştirilirse pil kapasitesinin %60’ı 39 dakikada doluyor. Tayvanlı web sitesi Zenfone 2 ZE551ML 1.8 Ghz /2GB RAM modeliyle birlikte pil tecrübesini kullanıcılarıyla paylaştı.

Pil Sabah 9:46 İtibariyle Tam Dolu Halde Kullanıma Başlandı

zenfone-2-pil-tecrubesi-1 zenfone-2-pil-tecrubesi-2

Testin devamı için aşağıdan sonraki sayfaya geçin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. rambo_ft_avatar

  Bende 1 haftalık kullanıyom.
  Basta pil omru 8 saat diyodu %100deyke
  Şuan %100 deyken 3 saat diyor neden bide 2-3dk de bir %1 şarj gidiyor sorun varmi

 2. rambo_ft_avatar

  Yaklaşık 4 aylık zenfone kullanıcısıyım. Bundan öncesinde S3 Mini kullanıcısıydım. Açıkçası Ben çok memnunum. Öyle abartıldığı kadar kötü değil pili. Elbette ki oyun oynarsanız, 3g ile internette dolaşırsanız şarjı tabi ki dayanmaz. Ben Ekran parlaklığını asla düşürmeyen biri olarak normal kullanımda 2 günü görebiliyorum. oyun açarsam tabiki 3-4 saatte bitiyor pili. Sabit Clash Of Clans oynayan biriyim. Gün içinde açıyorum kontrol ediyorum oynumu. Savaş yapıyorum. Ortalama 1 saatten fazla oyunumu kurcalıyorum, 3g ile bağlanıyorum, buna rağmen beni akşama kadar götüren bir telefondan daha ne isteyebilirim ki. Ben işimi garantiye alıp bir adette zenpower aldım. kesinlikle tavsiye ederim. F/P olarak piyasadaki en iyi powerbank 🙂 Ortalama 3 defa doldurabiliyorum telefonumu.
  (Pili haddinden çabuk bitenler için şunu söyleyeyim. Anakartınızda arıza olabilir. Arkadaşımında telefonunda arıza varmış. ben 12-13 saati rahat görebilirken arkadaşımın aynı kullanımda 4-5 saatte bitiyordu şarjı. Telefon garantiye gitti. Anakartı değişip gelmiş. şuan çok memnun)

 3. rambo_ft_avatar
  5 sene önce

  Arkadaşlar ben 20 gundur zenfone 2 kullanıyorum twlefondan hic memnun değilim bundan once huawei ascend g7 kullanıyordum 7 aylik telefon 3000 ahm pili var nerdeyse 1.5 gün gidiyordu ama zenfone 2 sabah saat 7 de sarjdan çekiyorum aksam saat 4 5 gibi bitiyor alacak arkadaşlara tavsiye etmiyorum paraniza yazik 2.elide para etmiyor arkadaşlar

 4. rambo_ft_avatar
  6 sene önce

  Yaklaşık iki haftalık zenphone 2 551 kullanicisiyim. Bu kadar berbat bir pil hic görmedim. Sabah full olarak sarıdan çıkarıyorum. Öğlen şarjı bitiyor.kesinlikle bir kere bile oyun oynamiyorum. Sadece telefonla görüşmek var. Çift hat kullanıyorum. Ama öğlen 12de şarj bitcekse bir telefon nasıl kullanılabilir ki. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  • rambo_ft_avatar

   Kardeşim ayni sorun bendede var 32 gb modeli kullanıyorum çok fazla şarj gidiyordu 2 hafta kullandım şarj düzelmeye başladı sanırım fakat 3000 mah şarjın daha iyi olmasını beklerdim bu konuda yardim edebilecek varsa sevinirim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.