1. Ana Sayfa
 2. Telefon & Tablet
 3. Zenfone 2'de Boş Ekran Sorunu Çıktı!

Zenfone 2'de Boş Ekran Sorunu Çıktı!

zenfone-2-bos-ekran-sorunu

Zenfone 2 satışlarına başlanmasıyla beraber fabrika hataları görünmeye başladı. İlk bildirilen sorunlardan biri ise boş ekran sorunu.

Tayvanlı bir kullanıcı, ASUS Store’dan Zenfone 2 satın almış. Telefonu açmaya çalışan kullanıcı, telefonun bir türlü açılmadığını ve boş bir ekranda kaldığını söylüyor.

Boş ekran görüntüsünü görmek ve yazıyı okumaya devam etmek için aşağıdan 2. sayfaya devam edin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (7)

 1. Bu sorunu bende bugun aldım telefonumda asusu zenfone 5 var suan bende. duzeltmek ıcın bısey yapmam gerekıyormu yoksa dırek garantıye mı yolayayım

 2. Bende zenfone 2 aldım sürekli interneti takılıyor ve kitleniyor gün içinde sıksık arama yapmıyor ve almıyor. günde 5 – 10 kez arayan kim mesajı alıyorum. farklı sim kartlar ile de demedik aynı sorun devam ediyor. telefonu kapatıp açmak zorunda kalıyorum sıksı

 3. 6 sene önce

  Boot Dosyasını yada İşletim Sistemini Yazmayı Unutmuşlar 🙂
  Boot Dosyası Yüklenmeyen veya İşletim Sistemi Olmayan Telller Boş Ekran Çıkar Genelde…

  • Furkan Güneş

   Evet, fabrika hatası olduğu ortada. Böyle hataların olması doğaldır. Bu yüzden garanti verilmektedir. Yani fabrika hataları için bir kullanıcı güvencesidir garanti. Yoksa günümüzde elektronik cihazları alan pek olmazdı.

  • Nasıl yüklenecek

 4. Biz alsak bizdedemi çıkar şimdi tereddüte girdim

  • Furkan Güneş

   Herhangi bir satışta garantinin veriliş amacı budur: http://www.perpapatent.com/tag/garanti-belgesi-neden-gereklidir/
   Yani telefonda fabrikasal sorun oluşursa, tamir veya değişim amaçlı garanti verilir. Ticaretin güvenilirliğini artırır ve malın satımını kolaylaştırır.
   Zenfone 2 aldığınızda sorunla karşılaşırsanız, iade, değişim ya da tamir amaçlı satın aldığınız yere gönderirsiniz.
   Bu sorun tüm Zenfone 2’lerde var diye bir şey yok. iPhone 6’larda da bükülme sorunu vardı, ancak tüm iPhone 6’larda yoktu. Eğer öyle bir şey varsa firma neden ürün satsın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.