1. Ana Sayfa
  2. Telefon & Tablet
  3. ZenFone 2'de Depolama Alanı 192 GB'a Çıktı!

ZenFone 2'de Depolama Alanı 192 GB'a Çıktı!

zenfone-2-192gb

ASUS ZenFone 2’nin yeni bir modeli resmi satış partneri Flipkart’ta göründü. Buna göre ZenFone 2’nin toplam depolama alanı 192 GB’a kadar çıkarılabiliyor.

ZenFone 2’nin göze çarpan özelliği sistem belleğinin 4 GB olmasıydı. Yeni gelen bilgilere göre ZenFone 2’yi diğer telefonlardan ayıran yeni bir özelliğinin olduğunu görüyoruz; dahili depolama alanı tamı tamına 128 GB!

Toplam Depolama Alanı 192 GB’a Çıkabiliyor!

Yeni ZenFone 2 hafıza kartını destekliyor. Evet, yanlış duymadınız; ZenFone 2 yüksek dahili hafızasına karşın hafıza kartı desteği aynen korunmuş. 64 GB’a kadar hafıza kartını telefona takıp depolama alanını genişletebiliyorsunuz. Böylece toplam depolama alanı 192 GB’a kadar çıkabiliyor.

zenfone-2-128gb-satis-sayfasi

Yazının devamı için aşağıdan sayfayı değiştirin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Bende zenfone 2 16 gb var depolama alanı her gecen gün azalıyor bide 4 gb die aldım boştayken bile 1.8 2 gb ram kulanıyorcogu uygulamada devre dışı

  2. rambo kardeşim bir sorum olacaktı. ben telefondaoyun oynayan birisiyim. zen2 almayı düşünüyorum. fakat andropalace adlı bir oyun sitesinde editöre sorulan ”mod zenfone 5’te çalışırmı sorusuna editor ”modlar x86 cihazlarda çalışmaz” dedi. doğru mudur? doğruysa çözüm yolu yok mudur? rootladıktan sonra freedom.apk kurarak, uygulama içi satın alımları bedava hale getirebilir miyiz zen2’de? ve çalışmayan yaygın oyun ve uygulamaları sıralayabilir misiniz?

    • Furkan Güneş

      Tüm modlar için değil de çoğu mod çalışmaz. Çünkü mod yapımcıları ARM işlemcileri baz alıyorlar, Intel işlemciyi baz almıyorlar. Bu yüzden modlar uyumsuz çıkıyor ve çalışmıyor. Zenfone 2’de Google Play’de yer alan uygulamaların %90’ı rahatlıkla çalışacaktır. Geri kalanı ise uyumsuzluktan dolayı bazı sorunlar çıkaracaktır. Hangilerinin çalışıp hangilerinin çalışmadığını deneyerek görmek mümkündür.

  3. KEŞKE GELSE AMA GELMİYECEK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.