1. Ana Sayfa
  2. Telefon & Tablet
  3. Zenfone 2'deki SnapView Nasıl Kullanılır?

Zenfone 2'deki SnapView Nasıl Kullanılır?

zenfone-2-snapview

SnapView sayesinde, Zenfone 2’de her kullanıcı kendi hesabını oluşturup fotoğraflarını, videolarını, dosyalarını saklayabileceği ek alana sahip olabiliyor. Belirlenen fotoğraflar, videolar, dosyalar Snapview içerisinde saklanır ve sahibi dışında başka bir kullanıcının bunları görmesi mümkün olmaz.

SnapView Nasıl Kullanılır?

SnapView hesabı kurulduktan sonra, SnapView içerisine girmek için ekrana koyulan şifre alanına, hangi kullanıcı erişim istiyorsa kendi şifresini girer. Örneğin A kullanıcısı 1234 diye kilit ekranı şifresi koymuş olsun, B kullanıcısı da 6789 diye şifre koymuş olsun. A kullanıcısı SnapView’da kendi hesabına girmek istiyorsa kilit ekranında 1234 diye şifre girmelidir. B kullanıcısı da 6789 diye şifre girmelidir. Böylece her kullanıcı kendisine ait SnapView hesabına girebilir ve kendi dosyalarını görüntüleyebilir.

SnapView ayarları için aşağıdan 2. sayfaya geçin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 5 sene önce

    Merhaba. Telfonum Zf2 32 gb. SnapView da microsd kart görünmüyor. Kartın özel modda da kullanılabilmesi için bir çözüm var mı acaba? Teşekkür ederim.

  2. Çok Güzel Özellik , Dört Gözle ZenFone 2’yi ve Android 5 Güncellemelerini Bekliyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.