İlginizi Çekebilir
Sonbahar Teması
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon & Tablet
  3. ZenFone 3 İlk Tanıtım Videosu Çıktı!

ZenFone 3 İlk Tanıtım Videosu Çıktı!

samsung-galaxy-fold-duvarkagitlari-06

Uygun fiyatıyla kullanıcıların gönlünde taht kurmayı başaran Asus’un akıllı telefonunun yeni öncüsü ZenFone 3’e dair Asus tarafından kısa (30 saniyelik) bir tanıtım videosu yayımlandı.
Asus bu yıl yeni akıllı telefon çıkarmada acele etmedi. Acele etmedi etmesine kullanıcıları sabırsızlandırmayı başardı. İlk ZenFone modelleri olan ZenFone 4, 5 ve 6 ile resmen orta seviyenin kralı oldu. Daha sonra ilk 4GB belleğe sahip ZenFone 2 ve peşinden piyasaya sürdüğü modeller ile kullanıcıların gönlünde taht kurmayı, orta seviyeye bir nebze olsun hakim olmayı başardı.
Artık herkes yeni modele odaklanmış durumda. Acaba nasıl bir ürün çıkacak? Konuştuğumuz firma bir Samsung veya bir Apple olmadığı için “Canım ne olacak işte en son model ne varsa kullanacaklar, pahalı pahalı satacaklar” mantığıyla düşünmüyoruz. Yine uygun fiyatlı yeni mobil canavarları hayal ediyoruz.
Asus ise diğer firmalar gibi yapmayıp (özellikle Sony gibi) yeni akıllı telefonlarını yılın başında hemen kullanıcılara tanıtmadı. Tanıtımı ZenFone 2’ye oranla tam 4 ay geciktirdi. Tabi yeni ZenFone almak istiyenler ise oldukça sabırsızlanmış durumda. Acaba bizleri bu sefer hangi fiyattan nasıl telefonlar karşılayacak? Yine piyasada bir ilk diye nitelendirebileceğimiz, amiral gemilerinde bile bulunmayan özellikleri kullanacaklar mı?
Bizler bu merak içinde sürüklenip dururken Asus sağlam bir tanıtım videosu ile giriş yaparak bizleri son derece heyecanlandırdı. İşte o video:

Asus bu videoda sadece 3 kelime ve telefonun bazı görsellerini bize sunuyor. O üç kelime ve telefonun görselleri şunlardır:
zenfone-3-tanitim-clarity
zenfone-3-tanitim-desire
zenfone-3-tanitim-unlimited
zenfone-3-tanitim-videosu-gorseller-1
Kelimelerin anlamları ise şöyledir:

  • Clarity: Berrak
  • Desire: Hırs
  • Unlimited: Sınırsız
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap