1. Ana Sayfa
  2. Güncelleme Haberleri
  3. ZenFone 3 Zoom için Resmi Android 8.0 Oreo Güncellemesi Çıktı, İndirin, Yükleyin!

ZenFone 3 Zoom için Resmi Android 8.0 Oreo Güncellemesi Çıktı, İndirin, Yükleyin!

ASUS, ZenFone 3 Zoom ZE553KL modeli için resmi ve stabil Android 8.0 Oreo güncellemesini duyurdu.
Asus satış rakamları bakımından büyük bir akıllı telefon üreticisi olmasa da, güncellemeler konusunda beğeni kazanmayı başarıyor. Zenfone 3 ve ZenFone 3 Deluxe modellerinin ardından bu kez Zenfone 3 Zoom Android Oreo ile buluştu.

Zenfone 3 Android Oreo güncellemesi neler sunuyor?

Yayınlanan güncelleme şu anda iki farklı varyasyonu kapsıyor. Bunlardan birisi 5.2 inç boyutunda ekrana sahip olan ZE520KL, diğeri ise 5.5 inç büyüklüğünde ekrana ve daha güçlü bir bataryaya sahip olan ZE552KL modeli.
1.5 GB boyutundaki güncelleme ile birlikte ilk göze çarpan detay yenilenen launcher oluyor. Bu sayede Asus modellerinde görmeye alışık olduğumuz hızlı kaydırma özellikleri, artık tüm uygulamalar tarafından destekleniyor.
zenfone 3 zoom icin resmi android 8 0 oreo guncellemesi cikti indirin yukleyin
Bunun yanı sıra Ayarlar menüsünün daha kullanıcı dostu bir arayüze kavuştuğu güncelleme ile birlikte Minimove, Photocollage ve Do It Later gibi kullanıcıların ilgi göstermediği uygulamalar kaldırılıyor.
Tüm bunların yanı sıra Android 8.0 ile kullanıma sunulan ve bir uygulama üzerinde çalışılırken küçük bir pencere ile video izlenmesine olanak tanıyan Picture-in-Picture özelliğine ev sahipliği yapan güncelleme, yeni emojiler, gelişmiş pil detayları ve bildirim erteleme gibi onlarca farklı yenilik ile geliyor.
Güncelleme sonrasında cihazların yazılım sürüm numarası V15.0410.1712.31 olurken, 2017 yılı Aralık ayı güvenlik güncelleştirmeleri cihaz ile buluşuyor.

Zenfone 3 Zoom Android Oreo güncellemesi yayınlandı!

ZE553KL model numarasına sahip olan akıllı telefon için yayınlanan bu güncelleme sonrası cihazın yazılım sürüm numarası V80.20.179.40 oluyor. Yukarıda belirttiğimiz tüm yenilikler, Zenfone 3 Zoom ile buluşuyor.
Kaynak: https://goo.gl/ns69pS

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap