1. Ana Sayfa
  2. Öne Çıkanlar
  3. ZenFone 4'ün Tanıtım Tarihi 19 Ağostos Olarak Açıklandı

ZenFone 4'ün Tanıtım Tarihi 19 Ağostos Olarak Açıklandı

ASUS’un yeni akıllı telefonu olacak olan ZenFone’ün tanıtım tarihi açıklandı ve 19 Ağostos olarak belirlendi.
eplere hitap eden akıllı telefonların yükselişinin ardından Zenfone 4, 5 ve 6 ile bu sektörde yükselmeye başlayan Asus, Zenfone 2 ve 3 ile bu hızı yavaşlatarak devam ettirmişti.
zenfone 4 un aciklanma tarihi 19 agostos olarak belirlendi 1
Yeni Zenfone 4 serisinden bir modelin aslında şuanda satışta olduğunu belirterek başlayalım. Şuan Rusya’da satışta olan Zenfone 4 Max modeli, muhtemelen bu etkinliğin ardından tüm dünyada satılmaya başlayacaktır. Tabi etkinliğin asıl amacı olduğunu tahmin ettiğimiz Zenfone 4 modeli hakkında neredeyse hiç bilgiye sahip değiliz.
Çift kamerayla gelecek olan model, Zenfone 3’ün yaptığı şekilde bu alana odaklanacak gibi görünüyor. Etkinlik için Filipinler’in Pasay şehrini gösteren Asus, 19 Ağustos’ta ürünü ya da ürünlerini tanıtarak bizleri meraktan kurtaracak.
Kaynak: webtekno.com/asus-zenfone-4-19-agustos-ta-tanitilacak-h31885.html

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap