İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Telefon & Tablet
 3. Zenfone 5 Kullanıcılarından Pil Ömrü Paylaşımları

Zenfone 5 Kullanıcılarından Pil Ömrü Paylaşımları

zenfone-5-pil-omru-bilgileri

Zenfone 5 almak isteyen veya Zenfone 5 sahibi olupta özellikle pil ömrünü merak edenler için, Zenfone 5 kullanan tüketicilerin paylaştıkları pil ömürlerini gösteren paylaşımları burada toplu halde sizlere aktarıyoruz. Böylece genel kanı edinebilirsiniz.

@Furkan Güneş (SiberKalem.com Admin):

zenfone-5-pil-testi-1 zenfone-5-pil-testi-2

Diğer pil kullanım durumlarını görmek için aşağıdan sayfayı değiştirin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (6)

 1. rambo_ft_avatar

  Sitede önerilenleri uyguladım. telefonu rootladım işlemci hızlarını max 800 e çektim ekran parlaklığım düşük. 3 saati zor çıkarıyor. siz acaba bu 4 saatler 5 saatleri nası görüyorsunuz. Ben mi farklı cihaz aldım siz mi farklı cihaz kullanıyorsunuz:)

 2. rambo_ft_avatar

  Zenfone 5 alalı, üç hafta oldu. Şarj sorununu bildiğim halde aldım. Fakat şöyle bir çözüm buldum. Wifi, Bluetooth, 3G, Sim kartdan datayı ve ekran parlaklığını kısınca iki gün şarjı gidiyor. Hiç kullanmıyor musunuz diye soracak olursanız. İnternetden bir işim olduğunda wifi veya sim kartdan açıp işimi görüp kapatıyorum. Bunun yanı sıra fm radyo dinleyip, e-kitapda okuyorum. Tabii güç yönetiminden, tasarruf modu açık ve AVG antivirüsünde performans sekmesinde enerji tasarrufunu ayarladım.

 3. rambo_ft_avatar

  telefon beklemesi benim yüzde 41 onu nasıl düşürcem ?

 4. rambo_ft_avatar

  oncelikle sunu soylebilirim zenfone 5 telefonkullanan biri olarak pil omrunun o kadar iyi olduğunu soyleyemem ancak sanırim asus bu pil omrunu anlanis olmaliki guc tasarufunu uygulamalar arasina koymus bu sayede pil omrunu 1-2saat uzatiyor ancak bir is adami veya butun guncalisan biriyseniz zenfonun pil omru size yetecektir hem pil omru yetmiyor diyen arkadaslarada sunu soliyim saatlerce telefonun başında oturup face twiter takilip oyun oynayip birakirsaniz pil omru 3-4saate biter . bnce zenfone 5 kullanmayi bilene oldukva yeterli Not:telefona 360 clean master cm securty gibi prigramlar yüklemeyin onlar uygulamalari durdurarak telefonun performansını artirarak pil omrunu azaltir

 5. rambo_ft_avatar
  5 sene önce

  bu asusun alllah belasını versın ılk zamanlarda ıyı ondan sonra cok kotu almayın arkadaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.