1. Ana Sayfa
  2. Güncelleme Haberleri
  3. ZenFone 5Z Android 9.0 Pie Güncellemesi Çok Yakın!

ZenFone 5Z Android 9.0 Pie Güncellemesi Çok Yakın!

ZenFone 5Z Android 9.0 Pie güncellemesi ‘ne ilişkin yeni bir haber sızdı. Bakalım güncelleme ne zaman gelecek?

Google, Android 9.0 Pie güncellemesini duyurduğundan beridir kullanıcılar sahip oldukları telefonlara Android işletim sisteminin yeni yüzüyle ne zaman karşılaşacaklarını merak ediyor. Bazı firmalar bir güncelleme takvimi duyururken bazıları da sessiz kaldı. ASUS, sessiz kalmayı seçen taraflardan.

zenfone 5z android 9 0 pie guncellemesi cok yakin 1

Neyse ki yakın zamanda sızdırılan bir Geekbench test sonucu bize güzel bir haber getirdi: ZenFone 5Z adlı model ve Android 9 isimlerini test sonucunda alt alta görebildik! Bunun anlamı, ASUS mühendislerinin Android 9 Pie yüklü ZenFone 5Z testlerini gerçekleştirdiğidir.

ZenFone 5Z Android 9.0 Pie Sızıntısına Ait Geekbench Ekran Görüntüsü
ZenFone 5Z Android 9.0 Pie Sızıntısına Ait Geekbench Ekran Görüntüsü

Son aşamalarına gelindiğine inandığımız güncellemenin henüz ne zaman dağıtılacağı ASUS tarafından bizlere duyurulmadı. Ancak çok yakında ZenFone 5Z Android 9.0 Pie güncellemesinin çıkacağını ümit ediyoruz.

Yeni güncellemeden, artılarından ve eksilerinden haberdar olmak ve nasıl yükleneceğini öğrenmek için takipte kalın.

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap