1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulama
  3. Google Kamera Uygulaması ile Harika Fotoğraflar Çekin!

Google Kamera Uygulaması ile Harika Fotoğraflar Çekin!

yeni-amiral-gemisi-galaxy-s10un-tanitim-tarihi-kesinlesti-2

ZenFone 5Z Google Kamera uygulaması ile fotoğraf deneyiminizi üst seviyelere çıkarın. Üst düzel foto-yazılıma sahip GCam sayesinde çektiğiniz fotoğraflar birer sanat eserine dönüşecek.

ZenFone 5Z Google Kamera

ZenFone 5Z Google Kamera
ZenFone 5Z Google Kamera

Google‘ın ürettiği saf Android işletim sistemiyle çalışan Pixel ve Pixel 2 akıllı telefonları mükemmele yakın fotoğraf deneyiminde bulunuyor.

Diğer telefonların çift kamerayla başardığı portre fotoğraf çekimlerin, Google, Pixel 2 telefonunda tek kamerayla başarıyor. Bunun altında yatan sebep ise mükemmel dizayn edilmiş kamera yazılımıdır.

Google Kamera uygulaması, telefonun kamera özelliklerini olabilecek en üst düzeyde kullanıyor. Böylece cihazınızın standart kamera uygulamasının çektiği fotoğraflardan daha iyi fotoğraflar ortaya çıkıyor.

google camera

Google Kamera uygulaması her ne kadar iyi bir uygulama olsa da Google Play üzerinden edinilemiyor. Telefonunuza özel modlanmış ve uyumlu bir APK uygulama dosyası bulmanız gerekmektedir.

Dünyaca ünlü Android geliştirici forumu XDA-Developers Forum‘da geliştiriciler, kendi telefon kategorilerinde zaman zaman Google Kamera’nın modlu halini paylaşmaktadır.

XDA-Forum’u alt üst edip kendi telefonunuza uygun sürümü bulmanız saatler belki de günler sürebilir.

Ben sizin yerinize ZenFone 5Z için kısa bir araştırma yaptım. Böylece ZenFone 5Z’de çalıştığı iddia edilen Google Kamera modunu öğrendim. Telefona sahip olmadığım için test imkanım yok, bunu siz ZenFone 5Z kullanıcıları yapacaksınız. Ancak yine de bu aşamaya gelebilmek bile güzel bir haber olsa diye düşünüyorum.

ZenFone 5Z için Google Kamera İndir, Yükle!

Bu linkte geçen konuşmada bir geliştirici Galaxy S9+ için modlanan Google Kamera’nın çalıştığını söylüyor.

Çalışmayan özelliğin ise ağır çekim modu olduğunu söylüyor.

Sizler için ilgili moda ait sayfayı bu linkte buldum. İndirme linkini aşağıya buton olarak ekledim:

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap