İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnfografik & Kıyaslama
  3. ZenFone 5Z vs iPhone X Kıyaslaması – İki Amiral Gemisi Karşı Karşıya!

ZenFone 5Z vs iPhone X Kıyaslaması – İki Amiral Gemisi Karşı Karşıya!

62-lightrom-twrp-7-1

ZenFone 5Z vs iPhone X akıllı telefonların kıyaslamasına bakıyoruz. Arada derin fiyat farkı olmasına rağmen hangisinin almaya değer olduğuna değiniyoruz.

iPhone X vs Zenfone 5z karşılaştırmasıyla, 7500 TL ile 3700 TL‘yi karşılaştırıyoruz. Peki aradaki 4000 TL seviyesindeki farkı vermeye değer mi? Arada fiyatı kadar büyük bir fark var mı?

ZenFone 5Z vs iPhone X
ZenFone 5Z vs iPhone X

Pahalı telefon almaya değer mi?

Bir ürünün fiyatı arttıkça, avantajları da doğru orantılı biçimde artıyor mu? 7500 TL ile 3700 TL karşı karşıya! Bakalım Aradaki yaklaşık 4000 TL’lik fark, deneyime yansıyor mu?

Ülkemizde hızla artan döviz kurları, özellikle Dolar ve Euro ile ülkemize gelen ithal akıllı telefonların fiyatını da etkiledi. Tabii her üretici ciddi zamlar yapmamış olsa da, 7500 TL’lere varan fiyatlarda akıllı telefonlar ülkemizde satışta.

iPhone X vs Zenfone 5Z – 7500 TL vs 3700 TL!

Biz de bu videomuzda 7500 TL değerinde iPhone X ile 3700 TL satış fiyatına sahip Zenfone 5Z modelini karşılaştırdık.

Arada yaklaşık 4000 TL fiyat farkı bulunan iki model, iki üreticinin de amiral gemisi. Peki iki amiral gemi modeli arasında, aradaki devasa fiyat farkı kadar deneyim farkı var mı?

iPhone X ve Asus Zenfone 5Z‘nin kasa yapısı, ekranı, ses kalitesi, kameraları, performansı ve batarya performansını karşılaştırdık. Sonuç ise videomuzda.  İyi seyirler

Kaynak: https://goo.gl/7gb4JN

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap