1. Homepage
  2. Telefon & Tablet
  3. Zenfone için Haftanın Duvar Kağıtları – 10

Zenfone için Haftanın Duvar Kağıtları – 10

zenfone-duvar-kagitlari

Zenfone’lar için başlattığım haftanın duvar kağıtları serisine devam ediyorum.

Duvar kağıtları ile Zenfone’larınıza başka bir hava katabilirsiniz. Dilerseniz ev ekranına ayrı kilit ekranına ayrı duvar kağıtları yerleştirebilirsiniz.

Duvar kağıtlarını indirmek için duvar kağıdının üzerine tıklayın. Açılan tam ekran sayfadan resme farenin sağ tuşuyla tıklayıp “Farklı kaydet”i seçip dilediğiniz yere kaydedip telefona aktarabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net/fotogaleri/haftanin-duvar-kagitlari-24-temmuz

Write a Comment

About Author

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Write a Comment

Comments (3)

  1. 6 years ago

    rambo kardeş benim telefonum zenfone 5 . telefonumu akıllı kapaklı kullanıyorum . acaba zenfone 2 nin akıllı kapak ekranını zenfone 5e yapabilirmiyim

  2. Rambo kardeş benim telefonum zenfone 5 telefonum akıllı kapaklı kullanıyorum acaba zenfone 2 nin akıllı kapak ekranını zenfone 5 uygulayabilirmiyim

  3. Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır Zenfone 6 nın wifi sorunu var.Telefonun wifi ini açıyorum 10 dk sonra İnternet geliyor.İnternet’te sorun yok çünkü hemen yanında ki ipad in interneti full çekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *