1. Ana Sayfa
  2. Telefon & Tablet
  3. ZenFone için Haftanın Oyunları – 1

ZenFone için Haftanın Oyunları – 1

zenfone-haftanin-oyunlari

ZenFone’unuza oyun yüklemek istediniz fakat Google Play oldukça karışık mı geldi? Uzun uzadıya oyun listeleri arasında vakit kaybettiniz ancak istediğiniz oyunları bir türlü bulamadınız. Daha da önemlisi hangi oyunun daha iyi olduğunu bilmiyorsunuz, ve birilerinin size oyunlar önermesini istiyorsunuz. Bu noktada sizler için yardıma yetişiyorum; artık haftalık oyun paylaşımlarında bulunuyorum.

ZenFone’unuzda dilediğiniz gibi oynayabileceğiniz her kesime hitap eden çeşitli oyun paylaşımlarını her hafta sınırlı sayıda yapacağım. Her hafta siteyi takip ederek sevdiğiniz oyunu bulabilirsiniz ve belki de bağımlısı olabilirsiniz!

CarX Drift Racing

Araba yarışlarına ilgisi olan ve Drift severler için kaliteli bir yarış oyunu olan CarX Drift Racing ile karşınızdayız. CarX Drift Racing’i diğer yarış oyunlarından ayıran en büyük özelliklerden biri kontrollerinin gerçekçi olması. Bir yandan ise oyun içerisindeki gaz fren gibi kontrollerin düzenini tamamen sizlere bırakılmış olması oyunun artıları arasında yer alıyor.

CarX Drift Racing gerçekten keyifli bir oyun. Aynı zamanda oyun içerisinde;Racing veya Drift olmak üzere arabanızın motorunu ve lastiklerini değiştirip yarışa göre daha iyi performans sağlayabiliyorsunuz. Drift puanları kazanarak yeni harita ve yeni arabalar açabilir onları modifiye edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 6 sene önce

    Benim gibi hangi oyunu indireceğini şaşıranlar için güzel bir makale olmuş. Teşekkürler. Shadows fight ı çok beğendim hemen indireceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.