1. Ana Sayfa
  2. Telefon & Tablet
  3. ZenFone için Haftanın Oyunları – 2

ZenFone için Haftanın Oyunları – 2

zenfone-haftanin-oyunlari

ZenFone’unuza oyun yüklemek istediniz fakat Google Play oldukça karışık mı geldi? Uzun uzadıya oyun listeleri arasında vakit kaybettiniz ancak istediğiniz oyunları bir türlü bulamadınız. Daha da önemlisi hangi oyunun daha iyi olduğunu bilmiyorsunuz, ve birilerinin size oyunlar önermesini istiyorsunuz. Bu noktada sizler için yardıma yetişiyorum; artık haftalık oyun paylaşımlarında bulunuyorum.

ZenFone’unuzda dilediğiniz gibi oynayabileceğiniz her kesime hitap eden çeşitli oyun paylaşımlarını her hafta sınırlı sayıda yapacağım. Her hafta siteyi takip ederek sevdiğiniz oyunu bulabilirsiniz ve belki de bağımlısı olabilirsiniz!

True Skate

Oldukça eğlenceli ve başarılı bir yapıya sahip olan True Skate‘de kaykay rampalarında becerilerimizi ortaya koyarak, puanlar toplamaya çalışıyoruz.Başlangıç bölümleri tanıtım modunda geçmesine rağmen oyun kendini erkenden sevdirebiliyor. Basit hareketlerden başlayarak zor şovlar bizi bekliyor. Oyun içerisindeki amacımız bize gösterilen hareketleri başarı ile yaparak puan kazanmak. Tabii ki oyunda görev dışında serbest mod mevcut. Rampaları, korkulukları ve duvarları hatta merdivenleri kullanarak hareketler yapabiliyoruz.

True Skate grafik konusunda ortalarda geziniyor olsa da, kontrol konusunda bize kolaylık sağlıyor. Oyun içerisinde bir çok kamera açısı bulunuyor. Kaykayımızı en iyi şekilde kontrol edebileceğimiz açıyı seçmek size kalıyor. Saydıklarımıza ek olarak bölüm içindeki başarılı tasarım sayesinde harika doğaçlama hareketler ortaya çıkıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap