1. Ana Sayfa
 2. Telefon & Tablet
 3. ZenFone için Haftanın Oyunları – 3

ZenFone için Haftanın Oyunları – 3

zenfone-haftanin-oyunlari

ZenFone’unuza oyun yüklemek istediniz fakat Google Play oldukça karışık mı geldi? Uzun uzadıya oyun listeleri arasında vakit kaybettiniz ancak istediğiniz oyunları bir türlü bulamadınız. Daha da önemlisi hangi oyunun daha iyi olduğunu bilmiyorsunuz, ve birilerinin size oyunlar önermesini istiyorsunuz. Bu noktada sizler için yardıma yetişiyorum; artık haftalık oyun paylaşımlarında bulunuyorum.

ZenFone’unuzda dilediğiniz gibi oynayabileceğiniz her kesime hitap eden çeşitli oyun paylaşımlarını her hafta sınırlı sayıda yapacağım. Her hafta siteyi takip ederek sevdiğiniz oyunu bulabilirsiniz ve belki de bağımlısı olabilirsiniz!

Risky Rescue

Mobil cihazlarımızda oyun konsollarının verdiği keyfi alamadığımızdan dolayı genelde 2 boyutlu oyunlar daha çok ilgimizi çekiyor. Risky Rescue tam bahsettiğimiz oyun türleri arasında, üstelik tek elle onamak mümkün.

Risky Rescue‘de bize verilen bir helikopter ile yardıma ihtiyacı olan insanları, kurtulması zor durumlardan kurtarmaya çalıştığımız bir beceri oyunudur.

Tabii ki bu durum bahsettiğimiz kadar kolay değil. Hava aracımızı yönlendirmenin yanında, yolumuza bir çok engel ve saldırı çıkıyor. Başarılı bir şekilde roketlerden kaçarak ve yolcu uçaklarının arasından geçerek,kazazedelere yardım etmeye çalışıyoruz. Oyun esnasında engellere en ufak bir temas halinde, kazazedelerle birlikte helikopterimiz patlıyor. Bu yüzden oyunda başarılı olabilmek için parmaklarımızı hızlı kullanmalıyız.

Risky Rescue‘ da gerçekten göz dolduran bir bölüm sayısı var. 1‘den 50‘ ye kadar zorluk sırasına göre dizilmiş bölümler, karşımıza çıkmakta. İlk bölümler bize kolay gelse de, seviye atladıkça işin rengi değişmekte. Ek olarak kazanılan puanlar ile kendimize yeni özelliklere sahip birhelikopterler alarak zor bölümlere kafa tutabiliyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (9)

 1. Verdiğin linki biliyom admin paket ayrıştırma hatası verio su linktekini tele kurdum bundada siyah ekranda kaliyo bi çözümü varmi

 2. Uygulamanın linki tel lollipop zen6

 3. Slm yu gi oh duel monster asus zenfone6ya uyumlu olan sürümü varmi

 4. Hocam risky rescue güzel ama playden indirme bitince yükleniyor yazısı geliyor be telefon resetleniyor. Siz indirdiyseniz siz de de oldu mu? Telefonum Zenfone 4

  • Furkan Güneş

   Yedek alıp fabrika ayarlarına dönün. Ben dediğiniz uygulamayı yükledim, herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Sizin cihazda hatalar oluşmuş, öyle görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.