1. Ana Sayfa
  2. Alışveriş
  3. ZenFone Max Plus (M1) Türkiye'de – 1.599 TL – Şimdi Satın Al!

ZenFone Max Plus (M1) Türkiye'de – 1.599 TL – Şimdi Satın Al!

Dev bataryalı telefonların bu yıl ki öncüsü, ASUS ZenFone Max Plus (M1) ZB570TL şimdi Türkiye’de, stoklara girdi. 1.599 TL fiyatıyla Teknosa, Vatan Bilgisayar ve Evkur’da satışta! Hemen şimdi satın al!

ZenFone Max Plus (M1) Türkiye’de – 1.599 TL – Şimdi Satın Al!

ASUS’un büyük bataryalı telefon kategorisinde yer alan, Max serisinin en yeni ve güçlü üyelerinden olan ZenFone Max Plus (M1) dün itibariyle Türkiye’de stoklara girdi. Satın almak için aşağıdaki butonları kullanın:

 

 

 

ZenFone Max Plus (M1) Özellikleri

IPS LCD 5.7 inç 1080×1920 Full HD piksel çözünürlüklü ekrana sahip telefonun çentiksiz tasarıma sahip olduğunu ve %75 ekran-kasa oranı olduğunu görüyoruz. Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle biraz geri kalsa da (çünkü dünyaya 2017 yılının sonlarında çıkmıştı) sekiz çekirdekli Mediatek MT6750T 1.5Ghz hızındaki işlemcisi ve 3GB sistem belleği ile orta seviyenin giriş kısmına konumlanıyor. 

16 MP ve 8MP‘lik çift arka kamera ile 8 MP‘lik ön kamerası ile bu yönde yeterli kombinasyonu sağlıyor. 32GB dahili hafızası ile artık giriş seviyesi diye söyleyebileceğimiz kapasiteyle kullanıcılarını üzmeden yeteri kadar depolama alanı sunuyor. 256GB‘a kadar hafıza kartı desteği de mevcut.

Cihazın en büyük farkı, büyük pilinde. Zira 4130mAh kapasiteli pile sahip telefon, aynı zamanda powerbank görevi görerek başka telefonlara bağlandığı takdirde, onları şarj edebiliyor. Cihazın hızlı şarj özelliğinin olduğunu da ekleyeyim.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap