1. Ana Sayfa
  2. ZenFone
  3. ZenFone Max Pro (M1) Özellikleri ve Fiyatı Ne Olacak?

ZenFone Max Pro (M1) Özellikleri ve Fiyatı Ne Olacak?

ASUS’un tanıttığı en güçlü Max modeli olan ASUS ZenFone Max Pro (M1)’in özelliklerine ve fiyatına değiniyoruz.
Zenfone Max ailesini genişletmeye devam eden Asus, yeni orta seviye akıllı telefonu olan ZenFone Max Pro M1 modelini tanıttı. İlk etapta Hindistan’da satışa sunulacak telefon, ilerleyen aylarda diğer ülkelerde satışa sunulacak. Gelin, şimdi saf Android deneyimi ve yüksek batarya kapasitesi ile ön plana çıkan Asus Zenfone Max Pro M1 özellikleri ve fiyatına yakından göz atalım.
asus zenfone max pro m1 1

Zenfone Max Pro M1 özellikleri ile neler sunuyor?

6 inç büyüklüğünde 18:9 formatında 1080×2160 piksel çözünürlük sunan bir ekranın yer aldığı cihaz, gücünü Qualcomm Snapdragon 636 işlemciden alıyor.
14 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Snapdragon 636, Qualcomm tarafından özelleştirilen sekiz adet Kryo 260 çekirdeğinden oluşuyor. 1.8 GHz hızında çalışan işlemciye grafik tarafında gerekli olan gücü Adreno 509 GPU sağlıyor.
asus zenfone max pro m1 1
3 GB RAM / 32 GB depolama ve 4 GB RAM / 64 GB depolama olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan cihazın, 6 GB RAM‘e ve 16 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya sahip olan özel bir versiyonuda ilerleyen günlerde satışa sunulacak.
13 Megapiksel + 5 Megapiksel çözünürlüğünde çift kamera kurulumunun yer aldığı Max Pro M1’in, ön tarafında 8 Megapiksellik bir kamera yer alıyor. 5000 mAh’lık bir bataryadan beslenen telefon, Android 8.1 Oreo ile kutudan çıkıyor.
asus zenfone max pro m1 2 1
3 GB RAM’e sahip olan model 160 dolar, 4 GB RAM’e sahip olan model ise 200 dolar fiyat etiketine sahip. Avrupa fiyatı ve çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor.
Kaynak: https://goo.gl/KNLoAv

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap