1. Ana Sayfa
  2. Son Gelişmeler
  3. ZenFone Max Pro M2'nin Üçlü Kameraya Ait Görüntüleri Sızdı

ZenFone Max Pro M2'nin Üçlü Kameraya Ait Görüntüleri Sızdı

Sızdırılan yeni bilgilerle beraber ASUS ZenFone Max M2 ile Max Pro M2‘nin görüntüleri açığa çıktı. Max Pro M2‘nin üç adet arka kameraya sahip olması öne çıkıyor.

3 arka kameralı Asus Zenfone Max Pro M2 sızdırıldı!

Asus yeni orta segment akıllı telefonları ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapmış olduğu sızıntılarla ünlenen Rolant Quandt tarafından paylaşılan bilgilere göre Asus,  ZenFone Max Pro M2 ve Zenfone Max M2modelleri üzerine çalıştığını belirtti.

zenfone max pro m2 nin uclu kameraya ait goruntuleri sizdi 2

Quandt’a göre bu modellerden ilki olan  ZB631KL model  numaralı ZenFone Max Pro M2, 6 inç boyutundaki Full HD+ ekran ile bizleri karşılıyor. Bunun haricinde ise 4GB RAM kapasitesine sahip olan yeni Zenfone modelinin 64/128 GB depolama kapasitesine sahip olduğunu görmekteyiz.

Snapdragon 660 işlemcisinden güç alacak olan yeni cihaz bir önceki nesil Max Pro modeli kıyasla, bir tık daha gelişmiş bir işlemci ile karşımıza çıkıyor.

Kamera konusunda orta segment bir cihaza göre oldukça iddialı bir kamera kurulumuna sahip olan M2 Pro, 3 adet arka kamera kurulumuyla geleceği belirtiliyor. Ön tarafında ise 13MP değerinde bir kamera sensörüne yer verecek olan Asus oldukça iddialı geliyor.

Yeni Asus Zenfone Max M2 özellikleri

Roland Quandt‘ın yapmış olduğu bir diğer sızıntı ise ZenFone Max M2 modeli oldu. Bu modelde aynı şekilde 6 inç boyutundaki FHD+ bir ekran yer alıyor. Bunun haricindeyse, 4 GB RAM kapasitesi ile gelen orta segmentin yeni üyesi bizleri  32 ve 64 GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği ile karşılıyor.

İşlemci konusunda ise Max Pro M2 modelinde yer alan Snapdragon 660 işlemcisi Max M2 modelinde yerini Snapdragon 636 işlemcisine bırakmış durumda.

zenfone max pro m2 nin uclu kameraya ait goruntuleri sizdi 3

Kamera kurulumunda ise yine ön tarafta 13 Megapiksel’lik kamera sensörüne ev sahipliği yapan Max M2, çift kamera kurulumuna da ev sahipliği yaptığını da ayrıca belirtelim.

Roland Quandt yapmış olduğu sızıntının ardından ise, söz konusu telefonların RAM kapasitelerinin ve kamera kurumlarının özelliklerinden kesinlikle emin olduğunu da özellikle vurguluyor.

Kaynak: shiftdelete.net/3-arka-kamerali-asus-zenfone-max-pro-m2-sizdirildi
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap