1. Ana Sayfa
  2. Telefon & Tablet
  3. ZenFone3 Ailesinden Go. Özellikleri Ve Görselleriye Ortaya Çıkmış Durumda

ZenFone3 Ailesinden Go. Özellikleri Ve Görselleriye Ortaya Çıkmış Durumda

ZenFone 3 ailesinin yeni ürünü Go. Özellikleri ve birden fazla renk modelleri, görselleri ile ortaya çıktı.
Zenfone ailesini genişletmeye devam eden Asus, ilk olarak 2015‘te karşımıza çıkardığı Go cihazının şimdi de yeni versiyonunu sunmaya hazırlanıyor.
2015 yılında karşımıza çıkan Asus Zenfone Go ZC500TGZenfone 2 ile tasarım konusunda ciddi bir benzerlik göstermekteydi ki bu tasarım, biraz hantal bir tasarım olarak ele alınabilirdi.
Bir diğer yandan Zenfone 3 Go ise, Zenfone 3 ailesinin diğer üyelerinde olduğu gibi estetik bir tasarıma sahip. Arka paneli bir önceki modele göre düz olan Zenfone 3 Go’nun ön kısmında da herhangi bir fiziksel tuş mevcut değil. Zenfone 3 Go, tasarımsal hatları ile Oppo ve Meizu’nun cihazlarını da biraz anımsatmakta.ZenFone 3 ailesinden go surumu ozellik ve gorslleriyle ortaya cikmis durumda
Farklı renk seçeneklerinde görselleri ile karşımıza çıkan telefonun başlıça özellikleri de ortaya çıkmış durumda. Bu özellikler şöyle:

  • 5-inç, 720p ekran.
  • Qualcomm Snapdragon 410 çipset.
  • 2GB RAM.
  • 16GB sabit depolama alanı.
  • 13 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera.
  • Kaynak: webtekno.com/asus-zenfone-3-go-nun-ozellikleri-ve-gorselleri-ortaya-cikti-h25375.html
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap