1. Ana Sayfa
  2. Telefon & Tablet
  3. SiberKalem.com Twitter Sayfası Yayında!

SiberKalem.com Twitter Sayfası Yayında!

zenfone-twitter-slayt

S.com sosyal ağ desteği genişliyor! Bugün itibariyle Facebook sayfamdan sonra Twitter sayfamı da yayına açmış bulunmaktayım.

SiberKalem.com’da bildiğiniz üzere, Asus’un, Zenfone’ları hakkında bilgiler paylaşmaktayım. Bu bilgileri takip ettiğiniz sosyal ağlara yaymak ve hiç siteye uğramadan gelişmelerden anında haberdar olmanız için, siteyi sosyal ağlara entegre etmeye çalışıyorum. İlerde bu sosyal ağların sayısı daha da artacaktır, bunun da müjdesini şimdiden vereyim 🙂

Peki ne anlama geliyor sosyal ağlarda paylaşımda bulunmak? Siz, sosyal ağlarda sörf atarken, bir de bakıyorsunuz ki Zenfone’unuz hakkında yeni ve güzel bilgiler paylaşılmış. Siteye uğramanıza gerek kalmadan tüm bu gelişmelerden haberdar oluyorsunuz. Böylece hiçbir önemli gelişme gözünüzden kaçmıyor! Ne güzel değil mi?

SiberKalem.com Twitter sayfası: http://twitter.com/zenfoneasuscom

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. rambo_ft_avatar
    6 sene önce

    Hayırlı olsun twitter kullanmadığım için sitenizden yeni gördüm 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.