1. Homepage
  2. Telefon & Tablet
  3. ZenWatch 3'ün Şekli Şemali Ortaya Çıktı!

ZenWatch 3'ün Şekli Şemali Ortaya Çıktı!

Akıllı telefon sektöründe iddiali ürünleriyle piyasada söz sahibi olmaya çalışan Asus’un yeni ZenWatch 3’üne ait olduğu iddia edilen görseller ortaya çıktı. Gelin birlikte bakalım.
Akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yapan Asus, giyilebilir teknolojileri de es geçmiyor. ZenWatch akıllı saatlerle bir süredir piyasada yer alan Asus bu sene ZenWatch 3 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
asus-zenwatch-3

İşte En Net ZenWatch 3 Görseli!

Şu ana kadar akıllı saatlerinde dikdörtgen bir tasarım tercih eden Asus, üçüncü nesil akıllı saati ZenWatch 3 ile yuvarlak tasarıma geçiş yapıyor.
Önceki modellerine kıyasla çok daha şık bir görünüme sahip olan ZenWatch 3, paslanmaz çelik kasa ve sağ tarafta yer alan üç adet butonla geliyor.
asus-zenwatch-3-1
Üzerinde Bluetooth 4.2 ve WiFi teknolojilerini barındıran ZenWatch 3 ayrıca 10W özel bir adaptör sayesinde hızlı şarj olabilecek.
Android Wear 2.0 ile çalışacak olan Asus ZenWatch 3 için yaklaşık 200 dolarlık bir fiyat etiketi olacağı tahmin ediliyor.
IFA 2016 kapsamında tanıtılması beklenilen Asus ZenWatch 3’un yıl sonuna doğru piyasa çıkacağı konuşulsa da henüz çıkış tarihi konusunda net bir bilgi mevcut değil.
Kaynak: shiftdelete.net/asus-zenwatch-3-yeniden-goruntulendi-74581

Write a Comment

About Author

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Write a Comment